Haber / Hızlı ve kaliteli hizmet izmir vip oto kiralama - izmir rent a car 


BİZDEN HABERLER - izmir araç kiralama

Hızlı ve kaliteli hizmet izmir vip oto kiralama - izmir rent a car

Hızlı ve kaliteli hizmet izmir vip oto kiralama - izmir rent a car

Hızlı ve kaliteli hizmet izmir oto kiralama

İzmir’de şahsi veya kurumsal anlamda oto kiralama hizmetleri alınabilmesi için son yıllarda en iyi hizmet alınmasını sağlayan izmir oto kiralama firması geniş araç ağı sayesinde nitelikli bir hizmet sunmaktadır. Firma 10 yıla yakın tecrübesi ile şahsi müşterilerine günlük olarak araç kiralama hizmeti sunabilirken kurumsal anlamda da filo kiralama hizmeti gibi hizmetler vermektedir. Tüm sınıflarda bulunan araçlar ile izmir oto kiralama hizmetlerinin verilmesi noktasında il içerisinde en çok tercih edilen firmalardan biri olarak araç kapasitesinde 100’den fazla sürekli yenilenen ve sorunsuz araçlar bulundurmaktadır. Uzun yıllardan bu yana tecrübeli ekibi ve ilkeli hizmet anlayışıyla yüksek bir değer kazanmayı elde etmiştir.

Ekonomik Fiyatlarla izmir Oto Kiralama

izmir oto kiralama firması uygun fiyatlarla araç kiralama hizmetleri sunarken müşterilerine kalite sağlayan güvenli ve sorunsuz bir araç deneyimi yaşatmaktadır. Hem ekonomik sınıfta hem de lüks sınıfta bulunan araçlar sayesinde izmir oto kiralama hizmetleri verilirken müşterilere birçok avantaj sağlar. Bireysel ve kurumsal müşteriler istedikleri an aracı değiştirme veya iade etme hakkına sahiptirler. Kiralanan araçların sigorta, vergi, masraf, tamir ve bakım gibi tüm maliyetleri firma tarafından karşılanır. Uzun süreli kiralama metotlarında sabit ödeme avantajı sunan İzmir oto kiralama firması kaza ve arıza gibi durumlarda benzer özelliklerde araç sağlayarak mağduriyetleri giderir. Aynı zamanda araçlarda sağlanabilen çocuk koltuğu ve navigasyon gibi hizmetlerde bulunmaktadır.

Her İhtiyaca Uygun izmir Oto Kiralama

izmir oto kiralama firması, turistik anlamda ve ticari anlamda İzmir’de araç kiralamak isteyen müşteriler için geniş araç filosu sayesinde tüm ihtiyaçları karşılayabiliyor. Müşterilerin taleplerine göre izmir oto kiralama hizmetlerinde değişik sınıflarda bulunan marka ve model araçlar yanında jeep ve minibüs gibi araçlarda da hizmet sunulabilmektedir. Tüm bu alternatiflerin yanında düğün araçları, gezi organizasyonları için büyük sınıf araçlar, lüks sınıftaki araçlar, şoförlü transfer hizmetleri ve farklı sürelerle araç kiralama hizmetleri sunuluyor. Ayrıca tüm taleplere uygun olarak peşin ödeme veya kredi kartı ile ödeme gibi alternatif ödeme yöntemleri bulunuyor.


Haber Tarihi: 01-2018