Haber / izmir vip oto kiralama ile sorun yaşamayın - izmir rent a car 


BİZDEN HABERLER - izmir araç kiralama

izmir vip oto kiralama ile sorun yaşamayın - izmir rent a car

izmir vip oto kiralama ile sorun yaşamayın - izmir rent a car

izmir vip oto kiralama ile sorun yaşamayın

Sunduğu çok sayıda avantaj nedeniyle hem bireyler hem de kurumsal firmalar tarafından araç kiralama hizmetleri tercih edilmektedir. Kiralama sürecinde herhangi bir sorun yaşamamak veya bir sorun yaşandığında en kısa sürede çözüme kavuşturulmasını sağlamak için rent a car firmasının seçimine özen gösterilmesi oldukça önemlidir. Seçilen firma profesyonel hizmet veren, deneyimli, portföyündeki araçların bakım ve onarımlarını ihmal etmeyen ve müşteri odaklı çözüm geliştirme prensibiyle hareket eden bir firma olduğu takdirde yaşanabilecek muhtemel sorunların minimum düzeye indirilmesi sağlanacaktır. İzmir Vip Araç Kiralama firması, sektörünün öncüsü olarak müşterilerinin hizmetindedir. Firmanın sahip olduğu yüzlerce aracın içerisinden istediğinizi tercih edebilir ve araç ihtiyacınıza kesin çözüm bulabilirsiniz., kiralama hizmetini ciddiyetle yürüterek müşterilerinin sorun yaşamaması için çaba sarf etmektedir.

izmir Vip Araç Kiralama Şirketi Sizi Satın Alma Masrafından Kurtarıyor

Firmalar sermayelerinin bir bölümünü araç satın almak amacıyla kullanmaktadır. İzmir vip araç kiralama, filo kiralama hizmeti ile firmalara sermaye kullanmak zorunda kalmadan ihtiyacı olan aracı temin etme olanağı sunmaktadır.  Sunulan bu hizmet ile bir yandan firmanın sermaye yapısı korunurken diğer yandan araç satın alma, bakım ve ödemelerinin takibi, ihtiyaç olmaması halinde satışı, aracın kullanılamayacak durumda olması halinde işlerin aksamaması için alternatif araç ayarlanması ve benzeri işlemlerin yapılmasında harcanacak emek ve zaman ihtiyacı ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca bu hizmet sayesinde bütçe kısıtlaması nedeniyle satın alınamayacak araçlar da yalnızca kira bedeli karşılığında kullanılabilmektedir.

izmir Vip Araç Kiralama Şirketinin Sunduğu Avantajlar

İzmir vip araç kiralama hizmeti, firmaları araç satın almak yerine kiralamaya yönelten pek çok avantaj sunmaktadır.

  • Firmalar satın alma işlemini tercih ettiklerinde toplu nakit çıkışı yapmaları veya maliyet artışını göze alarak banka kredisi kullanmaları gerekmektedir. Kiralama hizmeti tercih edildiğinde ikisine de gerek kalmamakta ve firmalar mali yapı açısından güçlü bir görünüm sergilemektedir.
  • Satın alınan araçların aksine kiralanan araçların elden çıkarılması veya değiştirilmesi herhangi bir zorluk taşımamaktadır.
  • Satın alınan araçlar bakım ve onarım, sigorta ve vergi gibi zorunlu maliyetler ile bu işlemlerin takip edilmesi için personel görevlendirilmesi gerektiğinden operasyonel maliyetlere neden olmaktadır. Kiralanan araçlar için bu tür maliyetler araç kiralama firması tarafından üstlenilmektedir.

Diğer makalemizi buradan okuyabilirsiniz.


Haber Tarihi: 01-2018