Haber / Satın almak yerine kiralama avantajları - izmir rent a car 


BİZDEN HABERLER - izmir araç kiralama

Satın almak yerine kiralama avantajları - izmir rent a car

Satın almak yerine kiralama avantajları - izmir rent a car

Satın Almak Yerine izmir Oto Kiralama

Kurumsal müşterilerin sürekli olarak kullanabilecekleri araçları satın almaları işletmenin öz sermayesinde eksilmeye ve vergi ödemesi, sigorta, personel, tamirat ve amortisman gibi birçok masrafa neden olmaktadır. Bu nedenle araç satın alınması yerine İzmir ilinde faaliyet gösteren kurumların izmir vip oto kiralama yöntemlerini seçmesi çok daha avantajlı bir tercihtir. İşletmeler araç satın alma yerine filo kiralama gibi avantajlı yöntemleri seçerek aylık sabit ücretler pratik bir şekilde araç ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Bu yöntem sayesinde araçların masrafları firma tarafından karşılandığı için bu masraflardan da tasarruf edilir. Araç kiralama bedeli gider gösterilebildiğinden dolayı vergi avantajı sağlanırken kaza ve arza gibi durumlarda aracın değiştirilmesi de mümkün olmaktadır.

Online rezervasyon ile izmir vip oto kiralama çözümleri

İzmir Vip Oto Kiralama firması web sayfası üzerinden müşterilerine izmir vip oto kiralama hizmetleri verebilmektedir. İnternet üzerinden çok hızlı olarak yapılabilen bu işlemler sayesinde kolayca onay alınarak pratik bir şekilde araç kiralanabiliyor. Zamandan tasarruf sağlayan bu yöntem sayesinde müşteriler kiraladıkları araçları teslim alırken ödeme işlemlerinde nakit veya kredi kartı ile ödeme avantajlarına da sahip oluyorlar. Üç gün ve daha fazla süreyle kiralanabilen araçlar tüm rent a car kaskoları yapılmış şekilde ve sorunsuz olarak müşterilere teslim edilir. Aynı zamanda müşterilerin taleplerine uygun olarak aylık ve yıllık gibi uzun sürelerle de daha avantajlı fiyatlarla araç kiralanması da mümkün olmaktadır.

izmir Vip Oto Kiralama Hizmetlerinden Farklı Araç Türleri

Bireysel araç kiralama hizmetlerinde ihtiyaç duyulan farklı sınıflardaki araçlar için İzmir Vip Oto Kiralama firması yüzlerce seçenek ile müşterilerine rahatlık sunuyor. Firmanın araç seçenekleri arasında bulunan ticari sınıf, sportif sınıf, binek araçlar, nakliye araçları, toplu taşıma araçları, arazi araçları, jipler, minibüsler, klasik sınıf araçlar ve aile araçları gibi birçok araç ekonomik veya lüks sınıflarda kiralanabilir. Bu noktada tatil veya ticaret amaçlı olarak izmir vip oto kiralama hizmetleri alınırken uygun fiyatlar ile ve sorunsuz bir şekilde araç teslimatı yapılıyor. İstenilen durumlarda araçlarda çocuk koltuğu ve navigasyon gibi hizmetlerde sunulabilmektedir.


Haber Tarihi: 01-2018